Regulamin sklepu internetowego Twoja-Trampolina.pl 

Poniższy regulamin obowiązuje od dnia: 27.05.20011r. Firma "DCC TRADE" zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

 

 

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

Wlaścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem www.twoja-trampolina.pl jest firma:

 

DCC TRADE

Barłogi 114

62-640 Grzegorzew

NIP: 666-193-57-88

REGON: 311552687

 

2. WYMAGANIA TECHNICZNE

 

Do prawidłowego działania sklepu internetowego pod adresem www.twoja-trampolina.pl niezbędne jest łącze internetowe, oraz zainstalowana przeglądarka internetowa.

 

3. ŚWIADCZONE USŁUGI


Twoja-trampolina.pl świadczy uzytkownikom sklepu internetowego, zwanych dalej klientami uslugi związane ze sprzedażą profesjonalnych  trampolin ogrodowych oraz powiązanych z nimi akcesoriów.

Szczegółowy opis sprzedawanych produktów (wymiary, kolory, cena) dostępny jest przy każdym z produktów.

 

5. DOSTAWA

 

Jeśli zamówienie zostanie złożone (opłacone lub zostanie wybrany transport za pobraniem) w dzień roboczy do godziny 13:00 wtedy zaówione towary wysyłamy w dzień zamówienia.

Jeśli zamówienie zostanie złożone po godzinie 13:00 lub w weekend wtedy zamówione produkty wysyłamy w następny dzień roboczy.

 

W przypadku opóźnień w wysyłce towaru klient zostanie o tym niezwłocznie powiadomiony przez naszego pracownika mailowo lub telefonicznie.

 

Dostawa następuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz po uprzednim ustaleniu z klientem na terenie innych państw Unii Europejskiej.

 

Dostawy odbywają się przez wybieranego przez firmę "DCC TRADE" usługodawcę wysyłkowego. Klient musi ponieść ryczałt za opłaty pocztowe, który zależeć będzie od wartości zamówienia i od miejsca, do którego należy je dostarczyć.

 

Jeśli dostawa wyjątkowo nie będzie możliwa w ciągu terminu wymienionego wyżej, to firma "DCC TRADE" niezwłocznie poinformuje o tym klienta najpóźniej wraz z upływem terminu w formie tekstu.

 

Klientowi przysługuje wtedy prawo odstąpienia od umowy, z którego ze swojej strony musi niezwłocznie skorzystać w formie tekstu.

 

6. REKLAMACJE, ZAMIANY, ZWROTY

 

Na wszystkie oferowane towary firma "DCC TRADE" udziela gwarancji.

 

W chwili odbioru Kupujący zobowiązany jest sprawdzic stan opakowania przesylki.

W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący zobowiązany jest niezwlocznie skontaktowac sie z firmą.

W przypadku wystąpienia wady jakościościowej lub błędów w zamówieniu należy odesłać do nas wadliwy towar.

Warunkiem reklamacji lub zwrotu towaru jest przesłanie razem z towarem paragonu fiskalnego lub faktury VAT oraz dołaczenie następujących informacji:

 

- opis wady

 

- nr ID zamówienia oraz dane kontaktowe

 

- mail i nr telefonu

 

- paragon fiskalny lub faktura VAT

 

- nr konta bankowego do zwrotu kosztów dostawy(w przypadku gdy reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie)

 

Termin rozpatrzenia reklamacji to maksymalnie 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki reklamacyjnej.

 

Informujemy iż nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem lub na nasz koszt - zostaną one zwrócone do nadawcy.

 

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji zwrócimy poniesione koszty odesłania towaru do nas przelewem na wskazane w przesyłce konto bankowe w terminie max 7 dni roboczych.

 

Nieuzasadnione reklamacje oraz uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania towaru nie będą rozpatrywane. Wszelkie koszty występujące w takich sprawach, w tym m.in koszt odesłania reklamowanego towaru z powrotem do zamawiającego - pokrywa zamawiający.

 

Klient ma prawo zwrócić towar w ciągu 10 dni bez podania przyczyny od daty odebrania przesyłki. Klient odsyła towar na swój koszt, towar nie może być używany.

 

Sklep "twoja-trampolina.pl" dokonuje wymiany jedynie towarów nie używanych. Jeśli klient dokonuje wymiany towaru na inny wymiar lub towaru na inny podobny - ponosi on koszty wysyłki w obie strony.

 

Należności dla klientów z tytułu zwrotu, reklamacji, opłat zwrotnych za przesyłkę - regulowane są wyłącznie przelewem na konto bankowe.

 

Przesyłki reklamacyjne, zwroty oraz wymiany towarów prosimy wysyłać WYŁĄCZNIE na poniższy adres:

--------------------------------------------

 

DCC TRADE

ul. Barłogi 114

62-640 Grzegorzew

 

woj. wielkopolskie

 

 

7. PŁATNOŚCI

 

Rozliczenia/płatności w sklepie internetowyn "www.twoja-trampolina.pl" kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay lub Platnosci.pl.

 

Istnieje również możliwość opłaty za zakupiony towar poprzez dokonanie bezpośredniego przelewu na rachunek:

 

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie aby omówić szczegóły.

 

nr konta: 86 1090 1203 0000 0001 1726 5778

 

DCC TRADE

 

Barłogi 114

 

62-640 Grzegorzew

 

8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów. Wszystkie dane osobowe są gromadzone w celu usprawnienia i polepszenia jakości uslug oraz w celach statystycznych i marketingowych, dane te są przeznaczone wylacznie dla firmy "DCC TRADE".

Na zasadach przewidzianych przepisami o ochronie danych osobowych, kazdy ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich zmian. Zbieranie danych odbywa sie na zasadzie pelnej dobrowolności. Klient korzystający z uslug firmy "DCC TRADE" wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133/97 poz.883)

 

Złożenie zamówienia, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

 

W razie wątpliwości i pytan prosimy o kontakt: e-mail: sklep@twoja-trampolina.pl lub telefonicznie: 690 090 040, 800808123


Strona główna Strona główna


Trampoliny i akcesoria można odebrać osobiście w naszym magazynie. Przesyłki wysłamy codziennie firmami kurierskimi lub dostarczamy włsnym transportem.
Dział obsługi klienta:
DCC TRADE
62-640 Grzegorzew; ul. Barłogi 114
Pracujemy dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00
telefon: 690 090 040
GG: 32902985 e-mail: Sklep@twoja-trampolina.pl
Jeśli spodobał Ci się nasz sklep prosimy daj znać o nim swoim znajomym